На тіло маса якого 400г діють дві сили напрямлені у протилежні сторони 10H і 6H. Яке числове

значення і як напрямлене прискорення з яким рухається тіло?

Ответы на вопрос

Отвечает Волотаев Дима.

Ответ:

Дано:

m= 400 г = 0,4 кг

F1 = 10Н

F2 = 6Н

Знайти :

а-?

                                                 Розв'язання

а= F1 - F2 / m.

а = 10Н - 6Н / 400 г = 4Н / 0,4 кг = 10 м/с²

Объяснение: