Під час електролізу розчину мідного купоросу за 1 год виділилася мідь масою 500 г. Визначте силу

струму в колі. ЗАДАЧА ДОЛЖНА БИТЬ З ДАНО ДАЮ 35 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тулюпа Данил.

Ответ:

≈423.4 А

Объяснение:

Дано:

t=1 год=3600с

m= 500 г=0,5кг

k= 3,28 * 10⁻⁷ кг/Кл

I-?

Решение:

m=kq

I=q/t⇒q=It

m=kIt

I=m/kt=0,5/(3,28 * 10⁻⁷*3600)≈423.4 А