Електричний двигун пилососа працював протягом 7,5 хв від мережі 220 В і виконав роботу 445,5 кДж.

Яка сила струму проходила по обмотці електродвигуна пилососа?

Ответы на вопрос

Отвечает Зінчук Саша.

Ответ:

4,5А

Объяснение:

A=445,5кДж=445500Дж

U=220В

t=7,5хв=450с

I-?

A=IUt

I=A/(Ut)=445500/(220*450)=4,5А