сила струму на першому провіднику 2 Ам, опір 2 Ом. опір другого провідника 3 Ом. чому дорівнює

загальна напруга при послідовному з'єднанні цих провідників​

Ответы на вопрос

Отвечает Нагибина Тася.

Ответ:

Объяснение: Сила струму  І=2 Ам, опір R₁=2 OM, R₂= 3 OM;

Загальну напругу U знаходим за формулою:

U=U₁+U₂;

U₁=I×R₁;

U₂=I×R₂;

U=I×R₁ + I×R₂= I×(R₁+R₂)= 2×(2+3) =2×5=10 B.

Відповідь: 10 B.