Заряд +1,3·10-6 Кл знаходиться у спирту на відстані 5 см від другого заряду. Визначити модуль і

знак другого заряду, якщо заряди притягуються с силою 0,45 Н. Діелектрична проникність спирту 26 Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Гранковский Даниил.

Ответ:

Q1=1,3*10^(-6) Кл

r= 5 см=0,05 м

F=0,45 Н

E=26

k=9*10^9 Н*м^2/Кл^2

q2-?

Решение:

F=(k|q1||q2|)/(Er^2)

|q2|=(FEr^2)/(k|q1|)

|q2|=(0,45*26*0,0025)/(9*10^9*1,3*10^(-6))=2,5*10^(-6)Кл=2,5 мкКл

Ответ: 2,5 мкКл

Объяснение: