Опір 1 км дроту 5,6 Ом. Визначити напругу на кожних 100 м дроту якщо сила струму в ньому 7 мА?


Ответы на вопрос

Отвечает Мастализада Сарват.

Ответ:

Объяснение:

R = 5,6 / 10 = 0,56 Ом

U = I·R = 0,007·0,56 ≈ 4 мВ