ЁЩЕ СРОЧНАААА! ;-; для однієї з кислот із завдання 2 напишіть рівняння реакції з основами із

завдання 2 Кислоти: H2CO3, HNO3 Основи: Ca(OH)2, LiOH ДАЙТЕ ПРАВИЛЬНО ПЖЖЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Муртазина Карина.

Ответ:

2HNO3+Ca(OH)2=Ca(NO3)2+2H2O

HNO3+LiOH=LiNO3+H2O

H2CO3+Ca(OH)2= CaCO3+2H2O

H2CO3+2LiOH= Li2CO3+2H2O