Під час руху на маршруті трамвай спожив 70 МДж енергії. Скільки часу їхав трамвай, якщо напруга у

мережі 500 В? Сила струму в двигуні трамвая 70 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

t=140 с

Объяснение:

A-70МДж-70000Дж

N-500Вт

F-70H

N=A/t

t=A/N= 70000/500=140 c