Дам 100 баллов помогите пожалуйста Ділянка кола складається з трьох паралельно з"єднаних

резисторів, опорами 2 Ом, 3 Ом та 4 Ом. Знайти загальний опір ділянки варіанти відповідей 24 Ом 9 Ом 13/12 Ом 12/13 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Дарья.

Ответ:

13/12Ом

Объяснение:

R=1/R1 + 1/R2 + 1/R3 + ...+ 1/Rn

R=1/2+1/3+1/4=6+4+3/12=13/12Ом