Визначте об'єм зануреної у воду частини танка-амфібіiї, якщо на нього діє архімедова сила, що

дорівнює 170 кН. Пожалуйста помогите Физика

Ответы на вопрос

Отвечает Янчев Антон.

Ответ:

Ну вот тебе решение используем формулу архимеда

F_{A} = JgV

сила известна , густота воды константа , g=9.81 м/с

V=\frac{F_{A} }{Jg}

отсюда V=\frac{170*10^3}{1000*9.81}=17.32

все

Объяснение: