Ідеальний газ виконав роботу 400Дж і при цьому його внутрішня енергія збільшилась на 100Дж. Яку

кількість теплоти отримав чи віддав газ у цьому процесі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кустова Александра.

Ответ:

Збільшилася на 500Дж

Объяснение:

Q=ΔU+A'=400+100=500Дж