Опір якого значення потрібно під'єднати до опору 6 Ом щоб кінцевий опір батареї був рівний 2 Ом


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Андрей.

Ответ:

R2=3 Ома

Объяснение:

R1= 6 Ом

R= 2 Ом

R2=?

Подключение параллельное

R=R1*R2 / (R1+R2)

2 = 6*R2 / (6+R2)

12+2*R2 = 6*R2

4R2=12

R2=3 Ома