Тіло масою 20 кг підіймають по похилій площині. Яку силу необхідно прикласти в напрямку руху

тіла, якщо довжина похилої площини 4 м, а висота 1 м? ККД похилої площини 80% Ответ желательно на украинском языке:)

Ответы на вопрос

Отвечает Бронников Данил.

Ответ:

Объяснение:

Полезная работа:

A₁ = m·g·h

Совершенная работа:

A₂ = F·S

КПД = А₁·/A₂

КПД = m·g·h·/(F·S)

F = m·g·h·/(КПД·S)

F = 20·10·1/(0,80·4) = 62,5 H