Нагрівник за 3 хв нагріває 5 кг води від 20℃ до температури кипіття.Якою є сила струму в

нагрівальному елементі,якщо напруга становить 220 В? ККД нагрін ка 90%

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Кристина.

Ответ:

t= 3 хв=180с

m= 5кг

с=4200Дж/кг*градуси

t₁=20°

t₂=100°

U=220В

η=90 відсотків=0.9

I-?

Объяснение:

  • η=Qкорисне÷Qповне, де Qкорисне = cm(t₂-t₁); Qповне =UIt→I=cm(t₂-t₁)/Utη. [I]=Дж*кг*С°/кг*С°*В*с=Дж*В*с=А.
  • I=4200*5*80/220*180*0.9=0.05(A)=5cA