Який опір резистора якщо за напруги 12 В сила струму що протікає в ньому дорівнює 50 мА? Срочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Опір резистора 240 Ом

Объяснение:

R=U/I     50мА=0,05А

R=12/0.05 =240 Ом