Лампочка має потужність 60 Вт і працює за напруги 120 В. Чому дорівнює сила струму яка проходить

через лампочку

Ответы на вопрос

Отвечает Бессонова Ксения.

Ответ:

i = 0,5 А

Объяснение:

Дано:

P = 60  Вт

U = 120 В

___________

i - ?

Рішення:

P = U * i

i =   \frac{P}{U}

Підставляємо:

i =   \frac{60}{120}

i =   \frac{1}{2}

i = 0,5 А

Перевіряємо:

P = U * i

P = 120 В * 0,5 А

P = 60 Вт

Все вірно.