СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛОВ С ОБЪЯСНЕНИЕМ . ПиТома теплота згорання антрациту дорівнює 3,4

*10^7Дж/кг.Скільки теплоти виділиться при повному згоранні 200г цього палива?

Ответы на вопрос

Отвечает Заводчиков Алексей.

Ответ:

0,68 *10^7Дж, або ж 6,8*10^6Дж

Объяснение:

Формула кількості теплоти при згоранні топлива має вид

Q = q*m, где

q -Питома теплота згорання топлива =  3,4 *10^7Дж/кг

m = маса топлива = 200г = 0,2кг

Q =  3,4 *10^7 *0,2 = 0,68 *10^7Дж, або ж 6,8*10^6Дж