Яка сила тяжіння діє на латунний брусок розмірами 10см*8см*5см? Густина латуні 8500кг/м 3 .


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Дмитрий.

Ответ:

F = 33.32 Н

Пояснення:

F=mg

m=po*V

V=0.1 м * 0.08 м * 0.05 м = 0.0004 м^3

m=8500кг/м^3 * 0.0004 м^3 = 3,4 кг

F=3,4 кг * 9,8 Н/кг = 33.32 Н