Електрон влетів в однорідне магнітне поле з індукцією 4×10 -4 Тл, перпендикулярно до силових

ліній поля із швидкістю 10 8 см/с. Визначить радіус кола обертання електрона. Заряд електрона 1,6×10 -19 Кл, маса електрона 9,1×10 -31 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Косенкова Милана.

Ответ:

1.42 см

Объяснение:

Дано:

B = 4×10^(-4) Тл

α = 90°

v = 10^8 cм/с = 10^6 м/с

e = 1,6×10^(-19) Кл

m = 9,1×10^(-31) кг

________________

R - ?

Розв'язання:

1) R =\frac{mv}{qBsina}

R = \frac{9,1*10^{-31} * 10^{6} }{1,6*10^{-19} * 4*10^{-4}*1} ≈ 0.0142 м = 1.42 см