Яка кількість теплоти виділиться в спіралі електричної лампи за 20 с, якщо при напрузі 5В сила

струму в ній 0,2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Панковец Даниил.

Ответ:

Q=I*U*t

Q=0,2*5*20=20 Дж

Ответ:Q=20 Дж