плечі важеля дорівнюють 25 см і 40 см.сила ; що діэ на перше плече, діривнюэ 40 см чому дорівнюэ

друга сила якою важіль перебуваю у рівновазі

Ответы на вопрос

Отвечает Хвостиков Григорий.

Ответ:

F2 = 25 Н

Объяснение:

F1 * l1 = F2 * l2

F1 = 40

l1 = 25

l2 = 40

F2 = x

40 * 25 = x * 40

x = 25