Опыр елекричнї лампи 440Ом а сила струму в ній 0.5a визначте напругу на електричній лампі


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Юлия.

Ответ:

U=I*R=0.5*440=220B

vvvvvvvvvvvvvvvvvvv