Один літр води остигає на 10 С. Якби всю теплову енергію, що виділяється при цьому, можна було

перетворити у механічну, то на якувисоту піднявся б камінь масою 10 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Чеботарёв Федя.

Ответ:

Объяснение:

1)

Остывает вода:

Q₁ = c·m₁·Δt = 4200·1·10 = 42 000 Дж

2)

Потенциальная энергия:

Eп = m₂·g·h

3)

Eп = Q

m₂·g·h = Q

h = Q / (m₂·g) = 42 000 / (10·10) = 420 м