Визначте тиск, що створює автомобіль масою 1,5 т на грунт. Площа дотику з грунтом одного колеса

машини 150 см2 *

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Дима.

Ответ:

Р=F/S

P=m*g/S

P=1500*10/0,015=1 000 000 Па=1000 кПа

Ответ :Р=1000 кПа