Лінія електропередач (ЛЕП) завдовжки 200 км перебуває під напругою 400 кВ і розрахована на

передавання потужності 200 МВт. ККД лінії дорівнює 97%. Яка маса алюмінієвих проводів ЛЕП? Густина алюмінію - 2700 кг/м3 , питомий опір алюмінію - 2,8·10-8 Ом·м.

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Елизавета.

Ответ:

L=2*10^5 м

U=4*10^5 В

P=2*10^8 Вт

q=97%

m=?

p1=2700кг/м^3

р=2.8*10^-8

Розв'язання

m=p1V=p1LS

R=pL/S

S=pL/R

P=UI

I=P/U

R=U/I

із цього виходить що m=(p1Lq)(pL/(U/(P/U)))

після підстановки числових значень у меня вийшло

5,86656*10^14 кг

Объяснение: