100 баллов! с пояснением!Яка силу потрібно прикласти до вантажу масою 200 кг, щоб рівномірно його

підняти по похилій площині, що мае ККД 60%? Висота похилої площини дорівнюе 1,5 м, а довжина 10 м. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Леночка.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 200 кг

КПД = 60%

h = 1,5 м

S = 10 м

_________

F - ?

1)

Полезная работа:

Апол = m·g·h = 200·10·1,5 = 3 000 Дж

2)

Совершенная работа:

Асов = F·S = 10·F   Дж

3)

КПД = Апол·100% / Асов

60% = 3000·100% / (10·F)

Отсюда сила:

F = 3000·100% / (10·60%) = 500 Н