Двигун швейної машини зв 10 хв виконує роботу 24 кДж . Чому дорівнює потужність яку розвивав

двигун? ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Куриленко Дмитрий.

Ответ:

A=N*t

N=A/t=24 000 Дж/600с=40 Вт

Ответ :N=40 Вт