Яка сила тяжіння діє на тіло масою 40г.?Яка вага цього тіла?​


Ответы на вопрос

Отвечает Закирзянова Галина.

Ответ:

0.04*10^-2

Объяснение:

Оскільки 40г = 0.04*10^-3 кг.

F = m*g

g = 10 m/s^2

F = 0.04*10^(-3) * 10 = 0.04*10^(-2) H

P = m*g