До кінців важеля, який знаходиться в рівновазі, підвішені вантажі 0,6і 2,4 кг. Відстань від точки

до опори до точки підвісу більшого вантажу 0,18 м. Визначити довжину важеля.

Ответы на вопрос

Отвечает Теленок Аня.

Ответ:

Дано

m1=0,6кг

m2=2,4кг

L2=0,18м

L-?

Решение

F1*L1=F2*L2

F1=m1*g=0,6*10=6H

F2=m2*g=2,4*10=24H

L1=F2*L2/F1

L1=24*0,18/6=0,72 м

L=L1+L2

L=0,72+0,18=0,9 м

Ответ :L=0,9 м