Яку роботу треба виконати, щоб надути мильну бульбашку радіусом 4 см? Коефіцієнт поверхневого

натягу мильного розчину дорівнює 40 мН/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Субботин Ваня.

Ответ:

1,6 мДж

Объяснение:

Сама искала это задание и нашла)

Дано:

r = 4 см = 4·10-² м

Q = 40 м H/m = 40·10-³ H/m

Знайти: А - ?

Розвяжяние: А = 2А1 = 2Q + 4Пr² = 8QПr²

А = 8·40·10-³·3,14·(4·10-²)² = 1607,7 · 10-6 (маленькая -6 над 10) Дж ≈1,6 мДж