Визначити ККД двигуна автівки, яка маючи потужність 100 кВт, спалює 50 кг бензину за 3 години

роботи.

Ответы на вопрос

Отвечает Софрыгина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

1)

Сжигаем бензин:

Q = q·m = 46,2·10⁶·50 ≈ 2,3·10⁹ Дж

Здесь q - теплота сгорания бензина.

2)

Работа двигателя:

A = P·t = 100 000·3·3600 = 1,1·10⁹ Дж

3)

КПД = A·100/Q = 1,1·100%/2,3 ≈ 47%