Сила струму в колі змінюється за законом i = 2,8 sin (400πt + π/3). Що показує амперметр,

підключений до цього кола?

Ответы на вопрос

Отвечает Игизбаев Миша.

Ответ:

действующее значение I=Im/√2=2.8/√2= 1.980A