Кількість теплоти під час нагрівання елемента електропечі становить 288кДж, при силі струму 4А,

опором 30 Ом. Скільки необхідно часу для нагрівання печі? ответьте срочно! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сизов Никита.

Ответ:

Q=I^2*R*t

t=Q/I^2*R

t=288 000/(4)^2*30=600 c

Ответ :t=600 c