Через споживач проходить струм 10мА. Вольтметр на цій ділянці показує напругу 120В. Який опір

споживача? Відповідь подати в кОм

Ответы на вопрос

Отвечает Сайнова Ару.

Ответ:

R=U/I=120/0.01=12000Ом=12кОм

Объяснение: