Під час опромінення пари ртуті електронами енергія атома Меркурію збільшується на 4,9 еВ. Якої

довжини хвилю буде випромінювати атом під час переходу в незбуджений етап?​

Ответы на вопрос

Отвечает Османов Эдем.

Ответ:

4,9 Эв= 7,84 * 10^-19 Дж

E= hc / L

L= hc/ E

L= 6,62*10^-34 *3*10*^8 / 7,84*10^-19= 2,5 *10^-7 м

Объяснение: