Хлопчик зрівноважив горизонтально важіль так що точка обертання знаходиться на відстані 30 м і 70

см від його кінців. В розпорядженні хлопчика було 20 тягарців вагою по 1 Н. По скільки тягарців хлопчик підвісив до кінців важеля якщо для досягнення рівноваги він використав усі тягарці? Масою важеля знехтувати.​

Ответы на вопрос

Отвечает Jermoshkina Alina.

Ответ:

дано:

L¹=30см,

L¹=30см,L²=70cм,

L¹=30см,L²=70cм,n=20

L¹=30см,L²=70cм,n=20m=1H = 1кг =100г

L¹=30см,L²=70cм,n=20m=1H = 1кг =100гn¹-?

L¹=30см,L²=70cм,n=20m=1H = 1кг =100г

знайти:

n¹-?n²-?

F¹/F2 = L²/L¹, F1/ F²=30/70= 3/7

F¹=n¹mg, F²=n²ng. Маємо F¹/F²=3/7.

таким чином

n¹=3; n²=7

Объяснение: