При нікелюванні через електролітичну ванну протягом 5 хв пропускали струм силою 3,2 А . Скільки

іонів нікелю нейтралізувалося за цей час на катоді?

Ответы на вопрос

Отвечает Суханов Никита.

Ответ:3*10^{21} іонів Нікелю

Объяснение:

k=3.04*10^{-7} кг/Кл електрохімічний еквівалент Нікелю

I = 3.2 A

t = 5 хв = 300 с

M = 58.7*10^{-3} кг/моль - молярна маса Нікелю

N_{A} = 6.022*10^{23} 1/моль - стала Авогадро

Використаємо закон Фарадея для електролізу: m=kIt=3.04*10^{-7} * 3.2 * 300 = 2.92*10^{-4} (кг)

Тоді к-сть іонів Нікелю N = \frac{m}{M}N_{A}=\frac{2.92*10^{-4} }{58.7*10^{-3} } 6.022*10^{23} = 3*10^{21}