10м/с жылдамдықпен қозғалған массасы 4кг дененің кинетикалық энергиясы​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настя.

Ответ:

Объяснение:

Eк = m·V²/2

Eк = 4·10²/2 = 200 Дж