Визначте переміщення поїзда, якщо під дією сили 50 кН була здійснена робота 2*10^8 Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Седова Ольга.

Ответ:

4 км

Объяснение:

A=F*s

s=A/F=(2*10^8)/50*10^3=4*10^3 м = 4 км