Яку потужність розвиває автомобіль, що рухається зі швидкістю 6 м/с при силі тяги 60 кН? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шишляникова Ангелина.

Ответ:

N=F*V=>N=6*60=360Вт

Объяснение: