Розв’яжіть задачі: 1. Визначте напругу на автомобільній лампочці, якщо під час проходження крізь

неї 100Кл електрики було виконано роботу 1,2кДж. 2. Визначіть опір провідника, в якому сила струму дорівнює 30А при напрузі 60В. 3. Опір першого резистора 1Ом, другого – 2Ом, третього – 1 Ом. Сила струму в третьому резисторі 2А. Яка напруга між точками А та В?

Ответы на вопрос

Отвечает Бражник Анастасия.

Ответ:

1)Дано:

А=1,2кдж=1200дж

q=100кл

U=?

U=A/q=1200/100=12B

2)Дано:

I=30A

U=60B

R=?

R=U/I=60/30=2Om

3)Дано:

R1=1Om

R2=2Om

R3=1Om

I=2A

U=?

U=I*R=2*1=2

U(AB)=I*R=I(R1+R2+R3)=2*(2+2+1)=10B

зайди на мою сторінку та підкажи мені відповідь будь ласка