Чому дорівнює постійна дифракційних ґрат, якщо для того, щоб спостерігати червону лінію (λ=700 нм)

в спектрі другого порядку, її треба розглядати під кутом ϕ=30° від нормалі до ґрат?

Ответы на вопрос

Отвечает Оболонина Диана.

Ответ:

dsinφ=kλ

d=kλ/sinφ

d=2*700*10^(-9)/0,5=2800*10^(-9)=2.8 мкм

Объяснение: