Величина магнітного потоку що пронизує контур площею 4см² становить 0.12 мілівебери визначити кут

між вектором магнітної індукції і перепендикуляром до площини контуру якщо відомо що В=0.6 Тл

Ответы на вопрос

Отвечает Федина Полина.

Відповідь:

Пояснення:

Формула магнітного потоку

Ф=BScosx, де х - кут між вектором магнітної індукції і перепендикуляром до площини

Тому cosx=Ф/BS=0.00012/(0.0004*0.6)=0.5

То х=60 градусів