Допоможіть з задачкою 33 бала Mагнітний потік 0,4 мілівеберів пронизує прямокутний контур площею

16 см2. Кут між напрямком вектора магнітної індукції та перпендикуляром до площини контура становить 45. Визначити величину магнітної індукції.

Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Дмитрий.

Ответ:

Ф = BScosa. B =Ф/Scosa=4×10^-4/16×10^-4×(√2/2)=√2/4 ≈ 0,4 Тл