Физика, 24.10.2019 13:25, agexmambo До джерела живлення внутрішній опір якого 2 ом під'єднано

паралельно дві лампочки. опір першої лампочки 8 ом а другої 2 ом. сила струму в колі 2 а. визначити силу струму в колі ,якщо першу лампочку викрутити

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Арина.

Ответ:

I2=1.6A

Объяснение:

R1=8Om, R2=2Om, Iз=2А.

Спочатку знаходимо загальний опір в цепи: Rзаг=R1*R2/R1+R2=2*8/2+8=1.6Ом,

Знаходимо U :   U=Iз*Rз=1.6*2А=3.2В,

Коли лампочку 1 викрутили струм I2=U/R2=3.2/2Om=1.6A