Показ вольтметра дорівнює 54 В. Опори резисторів відповідно дорівнюють R1 = 1 Ом; R2 = 2 Ом; R3=6

Ом; R4 = 9 Ом; R5 = 18 Ом; R6= 3 Ом. Знайти силу струму в колі.

Ответы на вопрос

Отвечает Маткаримов Асылжан.

Ответ:

1.4 а

Объяснение:

Якщо опори включені послідовно, загальний опір буде  R1+R2+..........=39 ом, тоді сила струму на такій ділянці буде I=U/R=54/39=1.4 a