Визначте швидкість літака , якщо він ровиває потужність 60 МВт і розвиває силу тяги 300кН.


Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ:

Дано

N=60*10^6 Вт

F=300*10^3 H

v-?

Решение

N=F*v

v=N/F

v=60*10^6/300*10^3=0,2*10^3=200 м/с

Ответ:v=200 м/с