Турист за 5 год пройшов 20км . Визначте швидкість руху туриста, вважаючи, що рух рівномірний.


Ответы на вопрос

Отвечает Шлычков Демьян.

Ответ:

v- ?

t= 5ч

S= 20 км

v= S/t = 20/5 = 4 км/ч ( 1,111 м/c)

Ответ: 4 км/ч

Объяснение: