Тіло масою 5 кг підвісили на металевому дроті радіусом r=1мм. Обчислити механічну напругу,яка при

цьому виникає в тілі​

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Ответ:

Дано:

m = 5 кг

r = 1 мм = 1*10^-3 м

Найти:

σ-?

Решение:

σ = F/S

F = m*g

S = (π*(d)^2)/4

σ = (4*m*g)/(π*(d)^2)

σ = (4*m*g)/(π*(2*r)^2) = (4*5*9,8)/(3.14*(2*1*10^-3)^2) = =15,6*10^6Па

Ответ: P = 15,6*10^6 Па = 15,6 МПа