Знайдіть кількість сторін многокутника , усі кути якого дорівнюють по 144° заріння спасібо!


Ответы на вопрос

Отвечает Базина Софья.

Объяснение:

180(n-2)=144n

180n-360=144n

180n-144n=360

36n=360

n=10